KONST / Litografier / Färglitografier 13909242
nr 1390 9242
Färglitografier
2 st, Erik Olson, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, daterad 1980. Motivet: 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 39x33 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:55:45
350 kr
500 kr
700 kr